Čínská značka lihovin Wuliangye zazářila na summitu generálního ředitele APEC v roce 2022

Renomovaný čínský výrobce lihovin Wuliangye se ve čtvrtek představil na summitu generálních ředitelů Asie a Tichomoří (APEC) CEO Summit 2022, který se konal v Bangkoku v Thajsku, jako platinový sponzor a oficiální určený produkt.

3. listopadu tohoto roku byla značka představena na APEC China CEO Forum 2022 jako strategický partner a určený produkt, který bude sdílet svou vizi udržitelného rozvoje se světem.

Na večeři na summitu generálních ředitelů APEC 2022 17. listopadu značka opět skvěle vystoupila, aby předvedla své špičkové produkty, jako je klasický Wuliangye, Wuliangye osmé generace a dárkové krabičky na suvenýry, aby demonstrovala vůni likéru a čínské kultura „harmonie a štěstí“.

Obchodní lídři z celého světa na slavnostní večeři vysoce ocenili dobrou chuť značky a vytříbenou technologii vaření piva, která se dědí po více než tisíc let.

V posledních letech Wuliangye navázala užší spolupráci a přátelství s partnery z celého světa v rámci APEC a účastnila se řady setkání APEC, jako je Summit generálních ředitelů APEC a Fórum generálních ředitelů APEC China, aby řídila mezinárodní rozvoj značky.

Summit generálních ředitelů APEC je nejvlivnější setkání vedoucích představitelů podniků a vlád v asijsko-pacifickém regionu, které poskytuje příležitost generálním ředitelům a vrcholovým manažerům podniků diskutovat a spolupracovat na nejnaléhavějších problémech v regionu a ve světě jako celku se snahou podporovat společnou prosperitu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *