Iniciativa Námořní Hedvábné stezky podporuje vývoj odvětví lodní logistiky

V pátek byla na letošním Mezinárodním fóru námořní spolupráce na Hedvábné stezce zveřejněna iniciativa, které začíná ve čtvrtek v Sia-men (Xiamen) v provincii Fu-ťien (Fujian) na jihovýchodě Číny, vyzývající přepravní logistické firmy, aby se snažily udržovat nerušené dodavatelské řetězce a sloužily domácím a mezinárodním ekonomickým tokům.

K dosažení těchto cílů navrhuje iniciativa Mezinárodního fóra mezinárodní spolupráce na Hedvábné stezce, kterou společně zveřejnily související organizace z odvětví lodní logistiky po celém světě, dále budovat model vícenásobné spolupráce a mechanismus spolupráce více stran, aby lépe sloužil domácímu a mezinárodnímu ekonomickému propojení a výměně.

Navrhuje také posílit výstavbu a řízení infrastruktury a spolupráci s cílem společně podpořit výstavbu námořní platformy na Hedvábné stezce a umožnit přístavům hrát plně roli uzlů, usilovat o digitální a ekologický rozvoj, budovat prvotřídní logistická zařízení a dopravní uzly, posilovat inovace a rázně zlepšovat schopnosti služeb a profesionální úroveň, aby lépe sloužila domácímu trhu a otevřela se na vyšší úrovni.

Námořní Hedvábná stezka je mezinárodní značka a platforma komplexních logistických služeb s tematikou námořní dopravy pro stavbu Hedvábné stezky a byla založena v prosinci 2018. Mezinárodní fórum mezinárodní spolupráce Námořní Hedvábná stezka od roku 2019 pořádá čtyři po sobě jdoucí zasedání a snaží se stát mezinárodní platformou pro výměnu a spolupráci sloužící společné výstavbě Hedvábné stezky.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *