Čínský (Shenyang) index rozvoje veslování byl zveřejněn s cílem podpořit integrovaný rozvoj veslování a měst

Čínský (Shenyang) index rozvoje veslování byl oficiálně zveřejněn v úterý. Slavnostní ceremoniál se konal online i offline v Pekingu, hlavním městě Číny, a v Šen-jangu (Shenyang), v severovýchodní čínské provincii Liao-ning (Liaoning).

Index je komplexní hodnotící index zobrazující integrovaný rozvoj veslování a měst, který poskytne silnou podporu pro budování města Šen-jang jako „města veslování“ a také poslouží jako užitečná reference pro integrovaný rozvoj sportovního průmyslu měst po celé zemi.

Vzhledem k tomu, že hlavním výzkumným objektem byl rozvoj veslování v Šen-jangu, index společně sestavil Čínská ekonomická informační služba (CEIS) a obecní lidová vláda města Šen-jang.

Index bere rok 2018 jako základní období a analyzuje ze tří pohledů včetně kouzla jednotlivých událostí, průmyslového rozvoje a integrace sportovních měst, přičemž cílem je studovat cestu rozvoje a charakteristiky odvětví veslování v Šen-jangu a porovnat ji s ukázkovými městy na doma i v zahraničí.

Čínský (Shenyang) index rozvoje veslování propaguje „model Šen-jang“ rozvoje veslování v Číně a veslování přikládá „digitální křídla“, což je důležité pro budování „města veslování“ a posouvání vysokokvalitního rozvoje veslování v Číně, řekl úředník městské lidové vlády v Šen-jangu.

Čínský (Shenyang) index rozvoje veslování je první komplexní hodnotící index, který zobrazuje integrovaný rozvoj veslování a měst v Číně, což má hluboký význam pro uznání a pochopení úzkého vztahu mezi sportovním průmyslem a rozvojem měst, řekl Jiang Yiyi, zástupce vedení Školy volnočasových sportů a cestovního ruchu při Pekingské sportovní univerzitě.

Šen-jang má jedinečnou výhodu v pořádání veslařských akcí. V posledních letech energicky rozvíjel veslařské sporty a dosáhl pozoruhodných výsledků ve formování veslařské kultury, rozvoji veslařského průmyslu, kultivaci veslařských talentů a vytváření IP, které integruje městskou kulturu a sport.

Index také potvrzuje rychlý rozvoj veslování v Šen-jangu. V roce 2021 index činil 198,16 bodu s průměrným ročním tempem růstu 25,6 procenta, což naznačuje, že Šen-jang učinil pozitivní průzkum a pokusy o budování značkových akcí, rozvoj veslařského průmyslu a podporu průmyslové integrace.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *