CEIS a Zhejiang Seaport Group rozšiřují informační spolupráci

Zhejiang Provincial Seaport Investment & Operation Group (Zhejiang Seaport Group) a China Economic Information Service (CEIS) ve čtvrtek v Pekingu podepsaly dohodu o spolupráci při rozvoji indexování, výzkumu think-tanků a zveřejňování informací.

Během několika posledních let spolupráce mezi Zhejiang Seaport Group a CEIS v oblasti výzkumu indexů, aktivit na fóru a mezinárodní komunikace zaznamenala plodné výsledky. Doufáme, že tato spolupráce dále posílí Zhejiang Seaport Group, umožní skupině lépe sloužit národním strategiím a posílí mezinárodní pověst a vliv přístavu a mezinárodního přepravního centra Ning-po–Čou-šan (Ningbo–Zhoushan), řekl Mao Jianhong, předseda Zhejiang Seaport Group.

Zhejiang Seaport Group vždy hrála klíčovou roli při poskytování hlavních národních strategií a udržování stability průmyslového a dodavatelského řetězce. V roce 2021 nákladní propustnost přístavu Ning-po–Čou-šan poprvé přesáhla 1,2 miliardy tun, což je celosvětově přední místo již 13 let po sobě. V novém kole spolupráce mezi CEIS a Zhejiang Seaport Group naznačuje, že obě strany dále využijí příslušné výhody, komplexně prohloubí obsah spolupráce a přispějí k vysoce kvalitnímu rozvoji čínského přístavního a lodního průmyslu, poukázal Xu Yuchang, předseda a prezident CEIS.

V roce 2021 získala skupina Zhejiang Seaport Group 4. ocenění China Quality Award, čímž se stala jediným podnikem v provincii Če-ťiang (Zhejiang) a jediným podnikem v čínském přístavním průmyslu, který získal toto ocenění.

Přístav Ning-po–Čou-šan, který provozuje Zhejiang Seaport Group, je multifunkční a moderní přístav integrující vnitrozemský říční přístav, přístav v ústí řek a námořní přístav s velkými, středními a malými kotvišti. Jako světově důležitý přístav pro přepravu kontejnerových oceánských lodí je to jedna z největších přepravních základen železné rudy v Číně. Je to největší přístav pro přepravu ropy na moři, největší základna pro přepravu tekutých chemických produktů na celostátní úrovni a dokonce i na celém Dálném východě. Kromě toho je to také největší přístav pro kombinovanou námořní a železniční dopravu v jižní Číně, největší profesionální přístav pro obchodování s loděmi v Číně a první přístav pro doplňování paliva v Číně.

Kromě toho se rychle rozvinul režim služeb Internet plus logistické služby v přístavu a vytvořil velké množství digitálních aplikací v přístavních a přepravních scénářích.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *