Čínská solární firma Zonergy spolupracuje s italským distributorem Desasolar při prozkoumávání evropského trhu

Zonergy Europe SRL, evropská pobočka předního čínského poskytovatele řešení pro obnovitelné zdroje energie Zonergy Corporation, podepsala v úterý v Miláně dohodu o spolupráci s italskou společností Desasolar za účelem společného průzkumu evropského trhu s energií.

Podle čtvrteční zprávy společnosti bude Zonergy při distribuci svých řešení v Itálii spolupracovat s Desasolar, novou obchodní jednotkou Desa SRL (společnost specializovaná na distribuci elektronických produktů s příjmem 130 milionů eur) v rámci koordinace Obor Group.

Zonergy Europe představuje úsilí společnosti Zonergy zvýšit svou přítomnost v Evropě pomocí pokročilých solárních panelů, invertorů a řešení pro ukládání energie.

Podle dohody budou Zonergy Europe a Desasolar spolupracovat na výrobě bezpečných a spolehlivých produktů a řešení, aby lépe sloužily klientům v Itálii a dalších evropských zemích a přispěly k zelenému přechodu v evropském energetickém sektoru.

Kevin Changbin Qiu, výkonný viceprezident Zonergy, řekl, že obnovitelné zdroje energie se svou silnou dynamikou přinesou rozdíl v zelené transformaci Evropy i mimo ni. S dlouhými lety výzkumu a vývoje v sektoru obnovitelných zdrojů energie je společnost Zonergy více než připravena vstoupit na evropský trh. Společnost zavede inovativnější a chytřejší produkty a řešení, aby urychlila rozvoj průmyslu skladování energie v Itálii a dalších evropských zemích.

Francesco Desantis, finanční ředitel společnosti Desasolar, poznamenal, že energetika je jednou z nejdůležitějších otázek naší doby. Desa SRL čerpá inspiraci z hodnot, které od nás vyžadují, abychom se podíleli na poskytování lepšího světa budoucím generacím.

„Je nám ctí, že můžeme spolupracovat se Zonergy, a jsme přesvědčeni, že dokážeme výrazně přispět alokací všech nezbytných zdrojů, aby se toto partnerství mohlo velmi rychle rozjet a vytvářet hodnoty nejen pro zainteresované strany, ale také pro celou Itálii, která se dnes potýká s velkými energetickými potížemi,“ dodal.

Nedávno oznámený plán REPowerEU představuje velkou příležitost pro poskytovatele obnovitelné energie, protože zvýšil cíl Evropské unie v oblasti obnovitelné energie na 45 procent do roku 2030, což znamená, že se očekává, že objem instalací fotovoltaických systémů se téměř zdvojnásobí a do roku 2025 vzroste na 320 GW.

Zonergy uvedla, že využije těchto příležitostí k rozšíření své globální přítomnosti tím, že na evropský trh poskytne účinnější, bezpečnější a chytřejší fotovoltaické systémy a systémy skladování energie.

Čínská Zonergy Corporation, založená v roce 2007, je technologicky vyspělá společnost specializující se na integrovaná řešení inteligentních mikrosítí se světovou reputací. Po letech vývoje je Zonergy dobře vybavena technickou odborností a projektovými zkušenostmi. Se svým prvotřídním týmem pro výzkum a vývoj, týmem pro realizaci projektů a týmem pro průzkum trhu je Zonergy schopna rozvíjet podnikání ve většině částí Číny, v zámořských zemích podél Hedvábné stezky i v Evropě poskytováním prémiových služeb, kvalitních mikrosíťových řešení a služeb svým zákazníkům.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *