5. summit Digitální Čína se zaměří na iniciativu digitální Číny

5. čínský digitální summit se bude konat ve městě Fu-čou (Fuzhou) ve východočínské provincii Fu-ťien (Fujian) od 23. do 24. července, oznámili v úterý organizátoři.

Summit, spolusponzorovaný Správou čínského kyberprostoru (CAC), Ministerstvem průmyslu a informačních technologií a provinční vládou Fu-ťien, se zaměří na změny založené na inovacích a digitalizaci při prosazování iniciativy Digitální Čína.

V rámci summitu se bude konat speciální výstava, která představí nejnovější úspěchy při budování „Digitální Číny“ za posledních pět let. Organizátoři uvedli, že na summitu bude také výstava digitálních produktů.

Cao Shumin, zástupce šéfa CAC, uvedl, že summit dodržuje svou roli platformy pro vydávání politik země v oblasti rozvoje informačních technologií. Představuje také nejnovější úspěchy při prosazování iniciativy Digitální Čína, provádí výměnu informací o teoriích elektronické veřejné správy a digitální ekonomiky a spojuje silné stránky s cílem pokročit ve spolupráci v příslušných aspektech.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.