Linyi Trade City spouští platformu přeshraničních služeb elektronického obchodu

Komplexní servisní platforma pro přeshraniční elektronický obchod v Lin-i (Linyi Trade City), východočínské provincii Šan-tung (Shandong), byla oficiálně spuštěna 10. června.

Platforma, kterou společně vyvinuly Linyi Port Co., Ltd. a společnost v oblasti informačních technologií v Šen-čenu (Shenzhen), se zavázala poskytovat služby celního odbavení na jednom místě a přeshraniční logistická řešení pro podniky zahraničního elektronického obchodu, jakož i funkce včetně sumarizace dat, online propagace místních produktů charakteristických pro Lin-i.

Jako jedno z páté skupiny měst, která v Číně vybudovala komplexní experimentální zóny přeshraničního elektronického obchodování, Lin-i v posledních dvou letech postupně vytvořila ekosystém přeshraničního odvětví elektronického obchodování a rozsah importu a exportu přeshraničního elektronického obchodu rychle rostl. Mezi nimi se Linyi Trade City stalo důležitým logistickým centrem a velkoobchodním obchodním centrem.

Platforma, která se opírá o offline centrum celního dohledu a park přeshraničního elektronického obchodu Linyi Port, bude dále podporovat lepší a rychlejší rozvoj přeshraničního elektronického obchodu Lin-i a napomůže výstavbě mezinárodního obchodního města, uvedl odpovědný člen správní komise Linyi Trade City.

Celní správa Lin-i bude i nadále plně podporovat rozvoj městské ekonomiky orientované na export a nové formy zahraničního obchodu, vést podniky k využívání preferenčních politik pro přeshraniční elektronický obchod a podporovat vývoz zemědělských produktů a charakteristických průmyslových odvětví, řekl Xu Yanjun, úředník celní správa Lin-i.

Spuštění platformy poskytne pohodlnější online služby celního odbavení pro přeshraniční podniky elektronického obchodu v Linyi Trade City, přinese světu více zboží z Lin-i a více mezinárodních zdrojů zpět do Lin-i, řekl Li Changcheng, předseda Linyi Trade City Holding Group.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.