CRRC Sifang America předává první várku vozů metra v Chicagu

První várka vozů metra řady 7000, sestavená společností China Railway Rolling Stock Corporation (CRRC) Sifang America Incorporated, byla 6. června dodána do chicagského tranzitního úřadu CTA Rail Skokie Maintenance Facility, čímž projekt oficiálně vstupuje do fáze hromadné dodávky. Informoval o tom v úterý server Chinanews.com.

CRRC Sifang America vyhrálo v roce 2016 kontrakt v hodnotě 1,3 miliardy USD na dodávku 846 železničních vozů řady 7000 pro CTA. Jde o největší nákup železničních vozů v historii Chicaga a zároveň to představuje rekord v počtu vozidel metra exportovaných čínským podnikem do rozvinutých zemí.

Železniční vozy nové generace jsou vybaveny několika novými technologiemi, jako je vylepšený aktivní systém odpružení vozidla, nová ultrazvuková inteligentní snímací technologie s platformou s vysokým rozlišením atd.

Kromě toho železniční vozy přijímají ethernetový řídicí systém v reálném čase, který má silnější možnosti síťového přenosu a zpracování dat a zlepší inteligentní zpracování diagnostiky poruch a provozu a údržby. Kromě toho železniční vozy přijaly řadu cílených návrhů, které se mohou přizpůsobit extrémním povětrnostním podmínkám tak, aby lépe vyhovovaly potřebám komplexního provozního prostředí na trasách v Chicagu.

Kromě první šarže vozů dodaných v tomto měsíci budou zbylé vyrobeny a dodány v sériích dle provozních potřeb v pozdějším období. Po dodání budou tyto nové železniční vozy řady 7000 uvedeny do provozu na osmi linkách metra v Chicagu, které místním občanům poskytnou kvalitnější dopravní služby.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.