Začátek akce „Olajkujte svou oblíbenou čínskou značku“

10. květen se v Číně oficiálně slaví jako Den čínských značek. Při této příležitosti uspořádaly National Brands Project Xinhua News Agency, China Economic Information Service, časopis China Today a server China.org.cn kampaň „Olajkujte svou oblíbenou čínskou značku“. Akce začíná dnes a potrvá do 10. června letošního roku.

Ode dneška mohou zahraniční účastníci hlasovat pro nejoblíbenější čínské značky. Průzkum zahrnuje společnosti z následujících sektorů: automobilový průmysl, finance, domácí spotřebiče, lékařství, alkohol, kosmetika, síťové služby, potraviny a nápoje, doprava a logistika, oděvy a také spotřební elektronika.

Hlasování se provádí prostřednictvím několika online platforem včetně aplikace Xinhua News English, vícejazyčných kanálů Xinhua Silk Road, anglického kanálu Xinhuanet, China.org.cn, Google, TTG Poland, Brazilian Mercantil Monitor atd.

Výsledek bude oficiálně oznámen na letošním galavečeru China Brand Day, který je naplánován na srpen.

Kampaň má za cíl propagovat úspěchy domácích čínských značek a zvýšit jejich celosvětové uznání.

Pro účast v soutěži stačí kliknout na banner v pravém horním rohu stránky nebo naskenovat QR kód a vybrat si z prezentovaných čínských značek.

Volit můžete též na adrese: https://en.imsilkroad.com/z/220428/index.shtml


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *