Bylo dokončeno alžírské moderní plavecké centrum podporované společností MCC

Venkovní a krytý bazén sportovního centra Oran Multifunctional Sports Center, postavené společností China Metallurgical 22nd Group Corporation (MCC22 Group), prošly 18. dubna a 9. května schválením alžírskými úředníky a odborníky, což znamená, že jsou kvalifikovány pro mezinárodní soutěže, uvedl server Chinanews.com s odvoláním na čtvrteční prohlášení společnosti.

Plavecké centrum se rozkládá na celkové stavební ploše 17 000 metrů čtverečních, s jedním vnitřním a jedním venkovním standardním soutěžním bazénem a jedním krytým tréninkovým bazénem. Bazény mají kombinovanou konstrukci betonového dna a stěny z nerezové oceli a skupina MCC22 se stará o betonovou konstrukci, instalaci stěn, svařování PVC atd., řekl Zhang Leyu, manažer projektu.

Prostřednictvím automatické cirkulační dezinfekce, filtrace a ohřevu je zajištěna kvalita vody v bazénu a teplota vody je udržována v rozmezí 25 až 28 stupňů, což plně odpovídá mezinárodním soutěžním standardům, dodal Zhang.

25. června 2022 budou zahájeny 19. středomořské hry v alžírském Oranu a nově dokončené plavecké centrum bude v té době sloužit jako oficiální místo plaveckých závodů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.