Čínský výrobce telefonů uvádí v Keni na trh smartphone 5G

Čínský výrobce telefonů Vivo v pondělí oznámil uvedení smartphonu V23 5G na trh v Keni.

Shyam Xie, generální ředitel Vivo Kenya, řekl novinářům v Nairobi, že prémiový smartphone bude k dispozici za maloobchodní cenu 59 999 šilinků (asi 11 400 korun).

Řekl, že v roce 2021 výrobce telefonů vytvořil inovativní průlomy navzdory náročnému ekonomickému prostředí.

„V loňském roce dosáhl náš objem prodeje 230procentního nárůstu a dvakrát se rozšířil náš tým na 250 zaměstnanců. Nyní spolupracujeme s více než 300 partnery a věřím v další růst v blízké budoucnosti,“ prozradil.

Poznamenal, že smartphone Vivo debutoval na keňském trhu v roce 2019 a v rámci své strategie urychlení růstu na různých trzích po celém světě rozšiřuje své operace v Keni.

James Irungu, manažer značky a komunikace společnosti Vivo Kenya, řekl, že nároční spotřebitelé, tvůrci trendů a vysoce výkonní fotografové zjistí, že V23 5G poskytuje ideální kombinaci elegance designu, prémiových fotografických funkcí a výkonu 5G pro hraní her.

V23 5G poskytuje výjimečné schopnosti fotoaparátu v různých ohledech pro ohromující kvalitní selfie a portréty, přičemž je zabalený do lehkého, elegantního designu, který je módní, ale zároveň rozmanitý díky svému jedinečnému povrchu s měnícími se barvami.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *