18 velkých projektů s investicí 43,3 miliardy jüanů bylo podepsáno na konferenci v okrese Wang-čcheng

Ve čtvrtek se konala propagační konference pro investiční prostředí okresu Wang-čcheng (Wangcheng) v provincii Chu-nan (Hunan) ve střední Číně, kdy bylo podepsáno 18 velkých projektů na podporu investic s celkovou investicí 43,3 miliardy jüanů (asi 146 miliard Kč).

Nově podepsané projekty zahrnují čtyři investice centrálních podniků, jeden s investicí přes deset miliard jüanů a dva přes pět miliard jüanů. Projekty pokrývají různé oblasti ekonomiky řízení, kulturní turistiky, komerčních komplexů a inteligentní výroby a zahrnují čtyři projekty zařazené mezi 500 nejlepších na světě a další tři mezi 500 nejlepších v Číně.

Akce přilákala téměř 200 zástupců podniků z různých sektorů a demonstrovala investiční prostředí okresu Wang-čcheng (Wangcheng) prostřednictvím představení jeho kulturního dědictví, ekologického prostředí, umístění dopravy, rozvoje průmyslu, podnikatelského prostředí atd.

Wangcheng využívá svou výhodnou polohu podél řeky Siang-ťiang (Xiangjiang) a vytyčuje plán rozvoje na vytvoření osmi hlavních průmyslových a obchodních zón o celkové ploše 185 kilometrů čtverečních podél břehu řeky. Osm zón s různými funkcemi a tématy včetně inteligentního ekologického prostředí, inovativního podnikání a ekonomiky, kulturní turistiky atd. by se mělo vybudovat v komplexní příznivá místa, která přilákají investory a talenty z celého světa.

Pro město Čchang-ša (Changsha) je to důležitý krok k podpoře rozvoje říční ekonomiky okresu Wang-čcheng, řekl Zhang Min, člen stálého výboru městského výboru strany a tajemník komise pro politické a právní záležitosti městského výboru strany.

Okres Wang-čcheng si klade za cíl poskytovat investiční prostředí s globální perspektivou, mezinárodními standardy a místními charakteristikami, vyznačující se inkluzivní atmosférou a efektivní servisní podporou, řekl na konferenci Zhang Zuolin, tajemník okresního výboru strany.

Na akci byla také spuštěna online platforma investičních informací okresu Wang-čcheng. Platforma, která integruje funkce podpory investic, vyjednávání o projektech a řízení projektů, bude sloužit jako důležitý nástroj pro okres k realizaci přesnější, efektivnější a hladší digitální podpory investic.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *