Vůz QQ Ice Cream společnosti Chery Automobile byl odhalen na kulturním festivalu ve Wu-chu

Chery Automobile nedávno uvedla na trh své první nové energetické vozidlo (NEV) QQ Ice Cream, ve světle čehož město Wu-chu (Wuhu) v provincie An-chuej (Anhui) ve východní Číně v úterý uspořádalo kulturní festival, který nejen představil nový automobilový produkt, ale také propagoval tradiční kulturu Wu-chu.

Vůz QQ Ice Cream byl odhalen veřejnosti na zahajovacím ceremoniálu kulturního festivalu v úterý večer, který zároveň přilákalo mnoho občanů ke sledování představení, jako například vystoupení 3D dronů, ohňostroj a světelná show.

Nový vůz je prvním modelem Chery’s iCar ecology s cenou v rozmezí od 29 900 do 43 900 jüanů (asi od 103 do 151 tisíc Kč), o kterém se věří, že přinese zelený, ekonomický a pohodlný zážitek z jízdy.

Na kulturním festivalu jsou také umístěny výstavní plochy, které představují historii a kulturu Wu-chu, moderní technologie a místní značky. Lidé mají možnost sledovat vyřezávání rýže Wu-chu, barvení buničiny a další tradiční lidové umění, stejně jako nejnovější sci-tech úspěchy, jako jsou NEV, roboti atd.

Tato událost je velkou aktivitou k obohacení kulturního života občanů, jevištěm k demonstraci inovativních úspěchů podniků ve Wu-chu a také šancí na propagaci image Wu-chu, řekl Shan Xiangqian, stranický šéf města Wu-chu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *