Studie prokazuje dlouhotrvající slinotvorný účinek čínské značky likéru TingHua

Čínská značka likéru TingHua baijiu má podle nedávné studie zveřejněné China Food, čínským časopisem zaměřeným na potravinářský průmysl, dlouhodobý účinek na tvorbu slin při pití.

Výzkum ukazuje, že účinek TingHua baijiu na tvorbu slin je výsledkem jeho inovativní techniky výroby, která zmírňuje silnou chuť alkoholu, řekl Zhong Sen, bývalý ředitel nemocnice Chengdu University of TCM, a dodal, že zjištění výzkumu se také zdá být být v souladu s tradičními teoriemi starověké Číny.

Zhong je také doktorandem v oblasti integrace čínské a západní medicíny a také akademickým a technickým vedoucím provincie S‘-čchuan (Sichuan) požívající zvláštního příspěvku Státní rady.

Výzkum byl proveden v listopadu 2020, kdy začala likérka TingHua spolupracovat se Západočínskou farmaceutickou školou na Sichuan University na provedení experimentu, který prokázal, že likér spouští tvorbu slin tím, že způsobuje zvýšenou expresi určitého receptoru ve slinných žlázách, řekl Liu Lingxiao, jeden z výzkumníků.

Příprava TingHua baijiu, založená na tradiční metodě výroby lihovin pomocí pevného kvašení, pokročila v technice rafinace k dosažení jemnější chuti a efektu generujícího sliny, řekl Zhang Xuefeng, designér TingHua baijiu.

Čínský výrobce lihovin TingHua se sídlem v průmyslovém parku Š‘-pchan (Shipan) ve městě I-pin (Yibin) v jihozápadní čínské provincii S‘-čchuan se nachází v oblasti s nejlepší zeměpisnou šířkou pro výrobu lihovin v čínské oblasti „zlatého trojúhelníku“ s výrobou baijiu. Zavedením špičkových vědeckých úspěchů do odvětví výroby likéru se společnost snaží dosáhnout průlomu v reformování tradičních technik vaření čínského likéru.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *