Haier Group se zaměřuje na vysokou úroveň inovací a jasnou budoucnost v digitálním věku

Čínská společnost Haier Group se snaží posílit svou inovační kapacitu ve vědě a technologii, aby se mohla dále vypořádat s výzvou digitálního věku, uvedl její předseda a generální ředitel Zhou Yunjie při projevu, který pronesl na pondělní výroční inovační konferenci.

S využitím vzkvétajícího rozvoje digitální ekonomiky založila Haier Group Výbor pro strategii a investice, aby se strategicky zaměřila na reálnou ekonomiku a její podnikání s aspirací stát se průkopníkem a lídrem v digitálním věku.

Společnost pronikla do tří průmyslových odvětví včetně chytré domácnosti, průmyslového internetu a komplexního zdravotnictví. Mezitím se Haier Group chopí příležitostí v oblasti nové energie a oběhového hospodářství, aby se stala průkopníkem v zeleném rozvoji.

Haier Smart Home představil dvě základní platformy, jmenovitě Three Winged Bird Experience Cloud a Smart Home Brain, čtyři scénáře včetně chytré kuchyně, inteligentního zásobování vzduchem, inteligentního zásobování vodou a inteligentního scénáře pro celý dům s využitím digitálních technologií, které spotřebitelům poskytují uživatelsky přívětivé domácí spotřebiče.

Pokud jde o průmyslový internet, společnost spustila průmyslovou internetovou platformu světové třídy se schopností digitální inovace, alokací zdrojů pořízených po celém světě a posílením hromadného přizpůsobení objednávek.

Součástí Haier Group jsou i kótované komplexní zdravotnické společnosti. Haier Biomedical se specializuje na biologickou bezpečnost a na základě takových scénářů, jako je bezpečnost očkování, chytrá bezpečnost krve a inteligentní laboratoř, přizpůsobuje chytrá řešení pro pět scénářů integrací technologických inovací a stává se přední značkou ekosystémů v infrastruktuře digitální zdravotní péče.

Kromě Výboru pro strategii a investice Zhou oznámil, že zřídí Výbor pro vědu a technologii, Výbor pro odměňování a jmenování, Výbor pro audit a kontrolu a Vedoucí výbor RenDanHeYi ve snaze reagovat na změny v éře internetu věcí (IoT).

V současné době Haier Group shromáždila zdroje z více než 20 zemí a regionů po celém světě a shromáždila více než 200 000 odborníků po celém světě pro otevřené inovace.

V následujících třech letech vyčlení Haier Group speciální průmyslový fond ve výši 40 miliard jüanů (asi 135 miliard Kč) a investice do výzkumu a vývoje ve výši 60 miliard jüanů (asi 203 miliard Kč) na řešení základních technických problémů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *