Dekorace se rozsvítí podél části řeky Su-čou v Šanghaji

Projekt instalace dekoračních světel podél části řeky Su-čou (Suzhou) v šanghajské části Ťing-an (Jing’an) je v podstatě dokončen a všechna světla budou rozsvícena, uvádí úřad Ťing-an šanghajské správy zalesňování a vzhledu města.

Zjistilo se, že plán osvětlení pokrývá vzdálenost od Yuanjing Road k Middle Henan Road na severním břehu, která je dlouhá 4,7 kilometru, a vzdálenost od Anyuan Road k North Chengdu Road na jižním břehu, která je dlouhá 1,6 kilometru.

Severní a jižní břehy řeky Su-čouu v Ťing-an jsou propojeny, což demonstruje jedinečnou regionální dispozici a humanistickou konotaci oblasti prostřednictvím poezie světla neseného architektonickými strukturami.

Rekonstrukce parku Butterfly Bay je ústředním bodem projektu. Dětské scény, jako jsou Magický krystal a Kaleidoskopický strom, jsou vytvořeny pomocí snových metod. Park Butterfly Bay se proměnil v „magický iluzivní les“ včetně fantastických projekcí a kreslených obrázků na vodní hladině, které umožnila technologie AI.

Stojí za zmínku, že tato dekorativní světla v části Ťing-an lze rozjasnit a ztlumit na dálku pomocí nejmodernějšího řídicího systému.

Světla lze upravit tak, aby zapadala do různých prostředí a atmosféry, zajistila vizuální umělecký efekt a zároveň byla citlivá k životnímu prostředí, a tak přispěla společnosti.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *