Čínský generální konzulát a Bengálská obchodní komora pořádají webový seminář na podporu hospodářské spolupráce mezi Čínou a Indií

Čínský generální konzulát v Kalkatě a Bengálská obchodní a průmyslová komora (BCC&I) uspořádaly webový seminář, jehož cílem je podpora hospodářské a obchodní spolupráce mezi Čínou a Indií.

Čínský generální konzul v Kalkatě Zha Liyou v projevu na webináři v úterý informoval účastníky o celkové situaci hospodářské a obchodní spolupráce mezi Čínou a Indií v roce 2021 a o pokroku v bilaterální spolupráci v jeho konzulární oblasti.

Vyzval indické společnosti, aby se aktivně přizpůsobily prostředí, překonaly potíže, převzaly iniciativu a udržovaly obchodní vztahy se svými čínskými partnery.

„Indické společnosti by mohly pevně uchopit vývojový trend čínského trhu a být lépe připraveny na běžný obchod po skončení epidemie,“ řekl.

Během webináře, na kterém se sešlo 40 zástupců místních společností, vládních úřadů, výzkumných institucí a komor, Yang Xuhong, viceprezident Industrial and Commercial Bank of China, Mumbai Branch, představil klíčové oblasti a perspektivy spolupráce mezi čínskými a indickými podniky.

Obě strany také diskutovaly o obchodních příležitostech v oblastech navržených účastníky včetně zemědělské produkce, nové energetiky, dodavatelského řetězce a spolupráce mezi obchodními komorami.

BCC&I je nevládní obchodní sdružení a advokátní skupina se sídlem v Kalkatě s 189letou historií.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *