​Čínský výrobce likérů a dánský výrobce čokolády společně uvádějí na trh nový likérový čokoládový produkt

Likérová čokoláda vyrobená v rámci partnerství čínského výrobce likérů Fenjiu Group a dánské čokoládovny Anthon Berg byla uvedena na trh na inaugurační konferenci, která se konala v Pekingu od 1. do 3. ledna.

Fenjiu, známé jako „zdroj čínského likéru, předchůdce jemné chuti Baijiu a kořen čínské likérové ​​kultury“, s 6000letou historii pivovarnictví, 1500letou historií vínařství, 1300letou historií destilace, 300letou historií značky a 100letou mezinárodní historií je ztělesněním čínské likérové ​​kultury.

Baijiu s lehkou příchutí je mezi cizinci nejoblíbenější. V průběhu let společnost Fenjiu plně využívá své schopnosti přizpůsobit se „mezinárodní chuti“ a vede k internacionalizaci čínského likéru od produktů a značek až ke kultuře a standardům.

Anthon Berg je skvělý produkt, který si oblíbily evropské královské rodiny a šlechta. Má 125letou historii a je předchůdcem likérové ​​čokolády. Společnost Anthon Berg má speciální prostředky na výrobu likérové ​​čokolády a může přímo vstřikovat vysoce koncentrované lihoviny do čokolády při zachování jejich chuti a čistoty.

Nový likérový čokoládový produkt je meziodvětvovou spoluprací obou značek. Propojení dvou různých chutí představuje střet východní a západní kultury a dává čínskému likéru novou cestu k internacionalizaci.

Inaugurační konference se konala v prostorách obchodu s tematikou Fenjiu, které byly rozděleny do pěti oblastí včetně dvourozměrné interaktivní oblasti kreslených filmů historie kultury Fenjiu, oblasti ochutnávky nových likérových čokoládových produktů a koktejlu Fenjiu, degustačního prostoru, prostoru pro fotografování a výstavní prostor mezinárodní značky Fenjiu.

Celá scéna představuje směs historie a modernosti, přináší hostům jedinečný vizuální dopad a umožňuje jim ponořit se do přeshraničního a mezikulturního kouzla „čínského Baijiu“, které se setkává s „dánskou čokoládou“.

Zasvěcení říkají, že spolupráce také vyjadřuje diverzifikovaného inovačního ducha, vysoce kvalitní umístění a směr internacionalizace společnosti Fenjiu. Nejde jen o spolupráci mezi různými obory, ale o hledání duchovní rezonance mezi různými značkami za účelem dosažení hloubkového souznění a rozvoje nových hranic kultury Baijiu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *