​Čínský výrobce elektrických spotřebičů KENNEDE se stane obchodním zástupcem produktů e-cigaret Boulder v zemích B&R

Čínský výrobce pohotovostního osvětlení a elektrických spotřebičů KENNEDE Electronics MFG. Co., Ltd. 7. ledna oznámil, že podepsal smlouvu o strategické spolupráci se společností Boulder (Shenzhen) Technologies, Inc., výrobcem elektronických cigaret, a získal výhradní oprávnění prodávat produkty elektronických cigaret Boulder v zemích pásu Hedvábné stezky (B&R), uvedl China Securities Journal.

Strategické partnerství zahrnuje zastoupení značky a distribuci, stejně jako výzkum, vývoj a výrobu. Dohoda vyžaduje, aby společnost KENNEDE realizovala před vypršením platnosti povolení hrubý obrat oprávněných produktů v hodnotě nejméně 10 milionů amerických dolarů v zemích B&R.

Společnost KENNEDE v listopadu 2021 oznámila, že její stoprocentně vlastněná dceřiná společnost Shenzhen Yunhai Venture Capital Co., Ltd. převzala přibližně 2,584 procenta vlastního kapitálu Boulder (Shenzhen) Technologies, Inc.. Podpis strategické dohody znamená užší partnerství mezi oběma stranami.

KENNEDE působí dlouhodobě v zemích B&R a vlastní několik kanálů pro propagaci a prodej produktů. Její malé domácí elektrospotřebiče se na trzích B&R těší vysokým prodejům. Výhradní obchodní zastoupení produktů Boulder v zemích B&R a cíl GMV vycházejí z jeho pozitivního výhledu na tržní potenciál zemí B&R.

Očekává se další prohlubování spolupráce. Podle KENNEDE budou obě strany společně provádět inovativní výzkum a vývoj, modernizovat technologie a vyrábět produkty založené na spotřebních zvyklostech v zemích B&R. Nové produkty nebo modernizované produkty mohou být prodávány pod společnou značkou obou společností.

Kromě rozšiřování prodejních kanálů společnost KENNEDE obohacuje také malé domácí spotřebiče, aby zvýšila přítomnost na trzích zemí B&R.

V posledních letech se KENNEDE zabývá zdravotnickými technologiemi a lékařským kosmetickým vybavením a vytvořila řadu produktů, jako jsou náhradní osvětlení, regulátory teploty vzduchu, produkty odpuzující komáry a kreativní kuchyňské spotřebiče, přičemž bedlivě sleduje nově vznikající poptávku na trzích B&R.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *