V Ťing-te-čen bude zahájen 1. globální prodejní festival keramiky

První Global Ceramic Shopping Festival je naplánován na období od 1. do 3. ledna 2022 v mezinárodním kongresovém a výstavním centru Ťing-te-čen (Jingdezhen) ve východní Číně v provincii Ťiang-si (Jiangxi).

Očekává se, že akce představí desítky tisíc keramických výrobků od stovek renomovaných keramických značek různých zemí, jako jsou Čína, Německo, Japonsko, Rusko atd.

Jako první vysoce standardní rozsáhlá globální kampaň na podporu nákupu keramiky konaná v Ťing-te-čen přichází tato událost s novoročními speciálními nabídkami a také interaktivními aktivitami zahrnujícími kulturní znalosti o keramice a dovednosti při výrobě keramiky.

Kromě toho Mezinárodní kongresové a výstavní centrum zřídí trvalou výstavu čínského mezinárodního keramického veletrhu v Ťing-te-čen ve snaze vytvořit otevřenou platformu pro pravidelné celosvětové obchodování s keramikou.

Světově proslulé „hlavní město porcelánu“ Ťing-te-čen vynaložilo značné úsilí na snížení provozních nákladů pro podnikatele a zlepšení spotřebitelských zkušeností. Vybudováním efektivních systémů pro obchod, řízení skladů a financování dodavatelského řetězce se město snaží poskytovat služby na jednom místě s online průmyslovou koordinací.

Podle zástupce společnosti Jingdezhen State Owned Assets Operation and Investment Holding Group Co., Ltd. město neustále rozvíjí související podniky, jako jsou cateringové a keramické dílny, v naději, že přivede externí keramické firmy a povzbudí místní podniky, aby prozkoumávaly širší trh.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *