Prezident MOV Thomas Bach pro časopis Olympic Review

Prezident Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach v posledním vydání Olympic Review uvedl, že zimní olympijské hry v Pekingu spojí svět v duchu míru, přátelství a solidarity.

Olympic Review je oficiální časopis Mezinárodního olympijského výboru, který vychází čtvrtletně v angličtině, francouzštině a španělštině a nejnovější prosincové číslo vyšlo také ve speciálním čínském vydání. Bach ve svém inauguračním projevu řekl: „Už za několik týdnů přivítáme zimní olympijské hry 2022 v Pekingu a nyní, když odpočítáváme poslední přípravy, bych rád poděkoval organizačnímu výboru za vynikající práci, kterou odvedl při přípravě těchto her.

Jsme si jisti, že naši partneři a přátelé v Číně nám poskytnou jedinečný zážitek ze zimních olympijských her. Peking se brzy zapíše do historie jako první město, které bude hostit letní i zimní olympijské hry. Zimní hry v Pekingu v roce 2022 navždy změní zimní sporty, spojí Číňany se světem a uskuteční vizi zapojení 300 milionů lidí do zimních sportů. Svět uvidí toto nadšení, až Čína přivítá své nejlepší zimní sportovce.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *