Pobočka SINOSURE v Šen-čenu podpořila od roku 2020 export do zemí pásu Hedvábné stezky v hodnotě 18,6 miliardy USD

Od roku 2020 do konce letošního listopadu podpořila pobočka společnosti China Export & Credit Insurance Corporation v Šen-čenu (Shenzhen), známá také jako SINOSURE, export v hodnotě 18,6 miliard USD do zemí a regionů Hedvábné stezky (B&R) prostřednictvím pojištění krátkodobých exportních úvěrů, uvedl v pondělí Shanghai Securities News.

Ve stejném období společnost také podpořila stovky telekomunikačních projektů v hodnotě celkem více než 10 miliard amerických dolarů, pokrývající více než 140 zemí včetně Indonésie, Egypta a Mexika prostřednictvím pojištění exportních úvěrů.

Prostřednictvím zámořského investičního pojištění společnost podpořila řadu investičních projektů v celkové hodnotě přes 4,7 miliardy amerických dolarů ve stejném časovém období. Projekty zahrnují sektory, jako jsou přístavy či ​​fotovoltaika.

Do konce listopadu podpořila pobočka SINOSURE v Šen-čenu export místních společností a zahraniční investice v hodnotě 446,54 miliardy amerických dolarů a zaplatili přes 1,4 miliardy amerických dolarů za nároky, uvedla společnost.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *