Okres Siang-čou v oblasti Kuang-si propaguje cukrové pomeranče prostřednictvím online streamování

Siang-čou (Xiangzhou), okres v jihočínské autonomní oblasti Kuang-si Čuang (Guangxi Zhuang), propagoval místní zemědělské speciality, jako je cukrový pomeranč, prostřednictvím živého vysílání a offline prodeje na šestém festivalu cukrových pomerančů, který se konal v pátek.

Aby se usnadnil prodej místních zemědělských produktů v přímém přenosu prostřednictvím elektronického obchodu, podařilo se okresu Siang-čou uspořádat prodejní kampaň v přímém přenosu pro online influencery na pomerančovém festivalu a vybrat nejvlivnější místní celebritu živého vysílání, aby propagovala místní typické zemědělské produkty a pomohla zvýšit výdělky místních vesničanů.

Místní zemědělské úřady v Siang-čou zastávají názor, že má v letošním roce kraj při podpoře prodeje cukrových pomerančů prostřednictvím platformy pro živé vysílání spolupracovat s obchodníky z různých provincií a regionů po celé Číně, aby rozšířil vliv místních cukrových pomerančových produktů.

Místní vláda Siang-čou také přijala různá opatření, jako je spolupráce s přední čínskou platformou elektronického obchodu Pinduoduo, na podporu prodeje ovoce v okrese Siang-čou vytvořením dlouhodobého a stabilního mechanismu spolupráce, který dodá impulz místní ekonomice.

V posledních letech okres Siang-čou vyvinul velké úsilí o rozvoj městského charakteristického zemědělského průmyslu založeného na zpracování cukrových pomerančů. Jako jedna ze tří hlavních oblastí produkce cukrového pomeranče v Kuang-si má Siang-čou celkovou plochu pro pěstování pomerančů 21 300 ha s roční produkcí 600 000 tun pomerančů.

Weitao, představitel okresu Siang-čou, prozradil, že Siang-čou podpoří transformaci a modernizaci odvětví cukrových pomerančů a posune místní zemědělství do nové éry diverzifikovaného rozvoje výroby, dodávek a prodeje.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *