Malebná oblast hory Čchang-paj začíná festivalem ledu a sněhu

Festival ledu a sněhu 2021–2022 nabízí více než 40 aktivit v pěti sekcích včetně slavnostního zahájení festivalu, inaugurace nové vysokorychlostní železnice, turistiky na ledu a sněhu, kultury na ledu a sněhu a sportů na ledu a sněhu. Kromě tradičních aktivit, jako je maraton ve sněhových lesích, závody na ledě, přibudou na seznam i nové aktivity s tematikou zimní olympiády a vysokorychlostní železnice.

Scénická oblast pohoří Čchang-paj (Changbai) se spojila s okolními okresy a městy, aby vytvořila pět nových turistických tras pro turisty se 40procentní slevou do 30. dubna 2022.

Scénická oblast pohoří Čchang-paj je národní vyhlášená krajinná oblast, přírodní rezervace na státní úrovni s jednou z 10 nejznámějších hor v Číně. Nachází se na jihovýchodě provincie Ťi-lin (Jilin) na hranici Číny a Korejské lidově demokratické republiky.

Changbai Mountain Co., Ltd, společnost kótovaná na burze, která se věnuje turistickým službám v této malebné oblasti, poskytuje komplexní služby od plánování cestovního ruchu, rezervace vstupenek až po dopravu a ubytování.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *