Výstava TCM Expo v Jü-lin podporuje rozvoj malých a středních podniků a souvisejících odvětví

14. výstava malých a středních podniků (Yulin·Čína) a 12. výstava tradiční čínské medicíny v Číně (Yulin), které byly zahájeny 12. listopadu v Jü-lin (Yulin), městě na úrovni prefektury v jihočínské autonomní oblasti Kuang-si Čuang (Guangxi Zhuang), podpořily rozvoj malých a středních podniků (MSP) a souvisejících odvětví.

SMEs Expo se zaměřuje na průmyslová odvětví, jako jsou výroba, velké zdravotnictví, obchod a logistika, bydlení a automobily atd., a může se pochlubit sedmi výstavními plochami. Výstava tradiční čínské medicíny (TCM) se zaměřuje na TCM a koření. Obě výstavy mají za cíl podporovat kvalitní rozvoj souvisejících průmyslových odvětví.

Podle organizačního výboru bylo během výstav podepsáno 35 projektů s celkovou investicí 51,879 miliardy jüanů (asi 181 miliard Kč) včetně jednoho projektu s investicí přes 10 miliard jüanů (asi 35 miliard Kč) a 17 projektů, každý s investicí přesahující jednu miliardu jüanů, zahrnující výrobu strojních zařízení, nových materiálů, textilu a oděvů a elektronické informace, obchod a logistiku, velké zdravotnictví, kulturu a cestovní ruch a další klíčová odvětví.

Malé a střední podniky v Jü-lin se od reformy a otevření rychle rozvíjely, díky čemuž se město stalo proslaveným městem pro malé a střední podniky, stejně jako hlavním městem medicíny a koření v jižní Číně, řekl Mo Hua, stranický šéf Jü-lin.

Od roku 2004 se v Jü-lin konalo 13 zasedání SMEs Expo a 11 zasedání TCM Expo a po 17 letech pěstování se staly výstavami značek s širokým vlivem v zóně volného obchodu Čína-ASEAN a důležitými platformami pro propagaci rozvoj malých a středních podniků, poznamenal Mo.

Údaje ukazují, že v současné době má Jü-lin 82 000 malých a středních podniků včetně 650 s ročním hlavním obchodním příjmem více než 20 milionů jüanů (asi 70 milůionů Kč).

Zjistilo se, že 13 zasedání SMEs Expo od svého založení v roce 2004 kumulativně přilákalo přes 16 000 vystavovatelů a 11 zasedání TCM Expo přilákalo od svého založení v roce 2009 více než 14 000 vystavovatelů. Město Jü-lin podepsalo prostřednictvím výstav více než 1400 investičních smluv s celkovou hodnotou přes 350 miliard jüanů (asi 1,2 bilionu Kč).


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *