V čínské provincii An-chuej začíná World Manufacturing Convention

Čtvrtá Světová konference o výrobě začala v pátek v Che-fej (Hefei), hlavním městě východočínské provincie An-chuej (Anhui).

Čtyřdenní akce na téma „Inovací řízený, digitálně poháněný: globální zpracovatelský průmysl zaměřený na vysoce kvalitní růst“ si klade za cíl podpořit vysoce kvalitní výrobu a prohloubit výměnu mezi Čínou a zbytkem světa.

Konference, která se rozkládá na ploše více než 43 000 metrů čtverečních, mimo jiné nabízí různé průmyslové semináře, obchodní dohodovací akce a výstavy nových energetických vozidel, inteligentní výroby a dovážených produktů.

Podle organizačního výboru přilákala konference 800 hostů včetně zahraničních diplomatů, úředníků příslušných mezinárodních organizací a vyšších manažerů společností z Global Fortune 500.

Korejská republika jako čestný host této akce zřídila na konferenci národní pavilon a plánuje uspořádat řadu společných a výměnných aktivit.

Akce nabízí širokou platformu pro hlubší spolupráci v globální výrobě a udržitelném rozvoji, řekl Christian Wulff, globální předseda Global Alliance of Small and Medium Enterprises.

Akce se zaměřuje na špičkové trendy, ukazuje úspěchy ve vývoji a zkoumá novou cestu vysoce kvalitní výroby, která je velmi vhodná pro potřeby současné situace, řekl Xin Guobin, náměstek ministra průmyslu a informačních technologií, a dodal, že bude hrát pozitivní roli při podpoře vysoce kvalitního rozvoje výroby.

Na předchozích třech akcích bylo podepsáno celkem 1752 projektů s investicemi ve výši 1,8 bilionu jůanů (kolem 6,4 bilionu Kč), z nichž více než 80 procent zahájilo výstavbu do konce října 2021.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *