V Che-fej bude zahájeno nové fórum energetických vozidel

V sobotu v Che-fej (Hefei), hlavním městě východočínské provincie An-chuej (Anhui), začne fórum o rozvoji průmyslu nových energetických vozidel s tématem prohlubování mezinárodní výměny a spolupráce za účelem vytvoření „chytré budoucnosti“ s nulovými emisemi.

Jako jedno z paralelních fór Světové konvence o výrobě 2021 bude zahrnovat technologickou spolupráci mezi čínskými a německými výrobci vozidel, inovace a koordinaci dodavatelských a navazujících průmyslových odvětví a budování zdravého a udržitelného průmyslového prostředí s cílem podporovat vysoce kvalitní rozvoj průmyslu nových energetických vozidel.

Fóra se zúčastní odborníci a zástupci z průmyslových asociací a automobilových podniků, jako jsou Volkswagen, JAC Group a Gotion High-tech, s diskusemi na témata, jako jsou příležitosti pro nová energetická vozidla na pozadí energetické transformace Číny, špičkové technologie pro nová energetická vozidla a chytrá auta, jakož i mezinárodní spolupráci v těchto oblastech.

Během fóra bude Čínskou asociací výrobců automobilů a Čínskou ekonomickou informační službou zveřejněna společná zpráva, která zahrne aktuální vývoj odvětví nových energetických vozidel doma i v zahraničí a cesty pro vysoce kvalitní rozvoj průmyslu.

V pátek odstartuje čtvrtá World Manufacturing Convention, která mimo jiné zahrne různé průmyslové semináře, obchodní dohadovací akce a výstavy nových energetických vozidel, inteligentní výroby a dovážených produktů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *