Polští producenti mléčných výrobků zvolili virtuální přítomnost na CIIE

Současná čtvrtá vlna pandemie covid-19 zabránila několika mezinárodním vystavovatelům předvést své produkty na veletrhu China International Import Expo (CIIE), který ve středu skončil v čínské Šanghaji, ale organizátoři zajistili poskytnutí virtuální platformy pro všechny zainteresované vystavovatele.

Polská mléčná komora (PIM), největší organizace mlékárenského průmyslu v zemi, se rozhodla „virtuálně“ předvést online portfolio svých členů, od UHT (ultravysokoteplotního) mléka a sušeného mléka až po širokou škálu sýrů.

„Organizátoři velkých čínských veletrhů jako CIIE se velmi efektivně přizpůsobili novým podmínkám a potížím zahraničních vystavovatelů,“ řekla agentuře Xinhua Agnieszka Maliszewska, ředitelka PIM.

Polské mléko a mléčné výrobky jsou na pultech čínských obchodů již dlouho přítomné a u spotřebitelů se těší stále větší oblibě. Maliszewska tento úspěch připisuje prvotřídní kvalitě polského mléka. „Vždy zdůrazňuji, že naše produkty jsou vyráběny z nejkvalitnějšího mléka, podle tradičních receptur a jsou vyráběny s láskou.“

„Polské mléčné výrobky jsou na čínském trhu stále více rozpoznatelné, v neposlední řadě díky odhodlání a odbornosti PIM,“ řekla.

„Navzdory pandemii koronaviru polský export mléčných výrobků do Číny v roce 2020 vzrostl a letos i nadále roste.“

Maliszewska ocenila společnost China Railway Express (CRE) za její „profesionální“ nákladní dopravu mezi Polskem a Čínou. „Vím, že polské společnosti včetně našich výrobců mléčných výrobků, využívají železniční nákladní dopravu, která je rychlá a bezpečná,“ řekla. „Více členských společností PIM by mělo zvážit použití CRE, rozhodně to doporučuji.“


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *