Očekává se, že turecká káva přiláká na CIIE čínské spotřebitele

Vzhledem k tomu, že se ve čtvrtek ve městě Šanghaj na východním pobřeží země otevřel čtvrtý veletrh China International Import Expo (CIIE), turecká značka doufá, že lahodnou tureckou kávu ochutná více čínských spotřebitelů.

Společnost Arzum, založená v roce 1966, je významným tureckým výrobcem vyvážejícím produkty do 42 zemí a regionů včetně Číny.

Mezi produktovými řadami společnosti, které mají být na výstavě představeny, se významný stroj stane velkým lákadlem, řekl Murat Kolbasi, předseda Arzum Electrical Home Appliances, společnosti Xinhua na výstavě v tureckém Istanbulu.

„Hlavním sortimentem, který má v nadcházejícím období vstoupit na čínský trh a bude představen na výstavě, bude turecký kávovar,“ řekl.

Podle Kolbasiho zaznamenala spotřeba kávy v Číně obrovský nárůst a trh země má obrovský potenciál pro tureckou kávu, která byla zařazena do Reprezentativního seznamu nehmotného kulturního dědictví lidstva Organizace spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu. v roce 2013.

„Myslíme si, že můžeme dosáhnout významného růstu na čínském trhu,“ řekl a vyjádřil naději, že podíl Turecka s pomocí veletrhu exponenciálně poroste.

Kolbasiho týmy také pracují na výrobě turecké kávy z kávových zrn vypěstovaných v Číně. „Jak naše zkušenosti rostou, budeme rozvíjet i tuto část podnikání,“ řekl.

Veletrh bude pro Arzum přínosem pro rozvoj nových obchodních vztahů s čínskými společnostmi a propagaci široké škály produktů, dodal.

Pandemie podle něj způsobila změnu ve způsobu života v Číně a lidé začali trávit více času doma vařením, úklidem a různými domácími pracemi.

„Číňané si tedy uvědomili velký nárůst poptávky po všech druzích elektrických domácích spotřebičů,“ řekl a dodal, že „myslíme, že tyto požadavky na trhu dokážeme uspokojit našimi produkty.“

Společnost se účastnila předchozích CIIE. CIIE, která byla zahájena v roce 2018, je první specializovanou dovozní výstavou na světě. Čtvrtého CIIE, který pokrývá offline výstavní plochu 366 000 metrů čtverečních, se účastní téměř 3000 podniků ze 127 zemí a regionů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *