LEGO považuje CIIE za vynikající platformu pro podnikový vývoj

Možná málokdo slyšel o městě Billund na západě Dánska, ale kostky LEGO, které se zrodily v tomto malém městě, si již získaly oblibu po celém světě.

V LEGO House o rozloze 12 000 metrů čtverečních v Billundu jsou z malých LEGO kostek stavěny vodopády, dinosauři, obří rostliny a další krajiny.

V dnešní době se podobné nápady realizují také tisíce kilometrů daleko v Číně. Během čínského státního svátku minulý měsíc otevřela LEGO Group svůj největší vlajkový obchod na světě v Kuang-čou (Guangzhou), což je další krok jímž společnost pokračuje v expanzi na asijské území.

K červnu má LEGO 737 obchodů po celém světě, z toho 291 v Číně, uvedla společnost.

Letos se LEGO zúčastní také 4. ročníku China International Import Expo (CIIE). Jako nadnárodní společnost, která se zúčastnila již prvního ročníku CIIE, považuje LEGO výstavu za vynikající platformu pro rozvoj podniků.

„Viděli jsme velmi silnou návratnost, kterou přinesla naše předchozí účast na CIIE, protože nabízí platformu pro dialog s místními partnery a vládou,“ řekl Niels B. Christiansen, generální ředitel LEGO Group, s tím, že výstava ukázala, jak se Čína otevírá a zlepšuje své podnikatelského prostředí, které podněcuje zahraniční firmy k dalšímu investování, rozvoji a inovacím.

Christiansen uvedl, že společnost v první polovině tohoto roku otevřela více než 60 značkových obchodů a více než 40 z nich je v Číně. Očekává se, že do konce letošního roku pokryje 85 čínských měst s 300 obchody.

Paul Huang, senior viceprezident skupiny LEGO Group a generální ředitel společnosti LEGO China, uvedl, že CIIE je dobrou platformou pro představení nových produktů, technologií a služeb, a dodal, že produkty společnosti představené na minulých výstavách dosáhly „úspěšných výsledků“.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *