Čínský dovozní veletrh láká téměř 3000 vystavovatelů ze 127 zemí a regionů

Téměř 3000 firem ze 127 zemí a regionů se zúčastní 4. ročníku výstavy China International Import Expo (CIIE), který proběhne offline od 5. do 10. listopadu v Šanghaji, uvedl ve čtvrtek organizátor.

Celkem 58 zemí a tři mezinárodní organizace se také připojí k online výstavě zemí během výstavy, mezi nimiž bude debutovat 15 zemí, řekl Sun Chenghai, zástupce ředitele předsednictva CIIE.

Prostřednictvím nových technologií, jako je 3D modelování a virtuální stroje, se mohou návštěvníci ponořit do digitální výstavní síně, aby se dozvědí o úspěších v oblasti rozvoje, konkurenčním průmyslu, kultuře a cestovním ruchu zúčastněných zemí, řekl Sun.

Počty zúčastněných zemí a vystavovatelů překonaly loni třetí CIIE, řekl Sun a dodal, že offline výstavní plocha byla rozšířena na více než 360 000 metrů čtverečních.

Očekává se, že na veletrhu představí své produkty a technologie velký počet předních světových podniků v různých odvětví, jako jsou potravinářství, automobilový průmysl, elektrotechnika, lékařské vybavení a kosmetika. Mezitím se akce zúčastní také 90 podniků z 33 nejméně rozvinutých zemí, řekl Sun.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *