Chej-lung-ťiang – Zpráva o indexu rozvoje průmyslu ledové a sněhové turistiky byla zveřejněna ve středu v Šanghaji

Index rozvoje průmyslu ledové a sněhové turistiky v čínské provincii Chej-lung-ťiang (Heilongjiang) byl zveřejněn na Setkání na podporu zimní turistiky v roce 2021, které se konalo ve středu ve východočínské Šanghaji.

Hosté a více než 30 zástupců mainstreamových médií se sešli na akci, aby podnikli společnou cestu po ledové a sněhové říši divů.

Na akci byla oficiálně zveřejněna zpráva o indexu rozvoje průmyslu ledové a sněhové turistiky v Číně a zpráva o údajích o cestovním ruchu v provincii Chej-lung-ťiang (2021). Kancelář pro kulturu a cestovní ruch provincii Chej-lung-ťiang spolu s městy Cha-(r)-pin (Harbin), Mu-tan-ťiang (Mudanjiang), Ta-čching (Daqing), I-čchun (Yichun) a dalšími městy a regiony představily své vlastní doporučené trasy produktů zimní turistiky.

Jako první čínský tematický index ledové a sněhové turistiky na úrovni provincie, index rozvoje průmyslu ledové a sněhové turistiky v čínské provincii Chej-lung-ťiang ukázal, že Chej-lung-ťiang je jednou z provincií s nejhojnější ledovou a sněhovou kulturou a přírodními zdroji v Číně a má bohatou a rozmanitou nabídku stávajících produktů turistiky na ledu a sněhu a relativně vysokou koncentraci hlavních turistických destinací na ledu a sněhu, což může turistům poskytnout pohodlnější zážitek.

Zpráva s údaji o cestovním ruchu v Chej-lung-ťiang zkoumá především trend trhu cestovního ruchu v provincii v období po epidemii a poskytuje pohled na charakteristiky spotřeby turistů v oblasti, což by mohlo poskytnout základ pro propagaci turistiky na ledu a sněhu v provincii. Kromě toho zpráva také odhaluje, že oživení cestovního ruchu v provincii již vstoupilo do zcela nové fáze rozvoje.

Tuto akci společně zorganizovaly Kancelář pro kulturu a cestovní ruch provincie Chej-lung-ťiang a Čínská ekonomická informační služba (CEIS) tiskové agentury Xinhua.

Předpokládá se, že tuto zimu Chej-lung-ťiang uvede na trh tři hlavní tematické produkty ledové a sněhové turistiky, 148 turistických destinací na ledu a sněhu, pět měst pro turistiku na ledu a sněhu, šest turistických linek na ledu a sněhu a 15 turistických destinací na ledu a sněhu, které musíte vidět.

 


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *