Wuliangye debutuje v čínském pavilonu Expo 2020 v Dubaji

Přední čínský výrobce likérů Wuliangye se zazářil v čínském pavilonu Expo 2020 v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, který v pátek oficiálně otevřel své brány návštěvníkům.

Jako oficiální partner a likér čínského pavilonu se čínský výrobce lihovin dělí se světem o své výrobky, o image své značky a o kouzlo a kulturu čínských likérů.

Likéry Wuliangye mají hluboký vztah k výstavám Expo. Výrobce likéru se mnohokrát ukázal na světové výstavě a získal několik ocenění a celosvětové uznání.

Jako zástupce čínských národních značek se likéry Wuliangye aktivně účastnily významných mezinárodních akcí, jako je Asijsko-pacifická ekonomická spolupráce (APEC), Boao Forum pro Asii a China-ASEAN Expo.

Značka Wuliangye plně využije příležitostí, které světová výstava nabízí, aby světu ukázala své širší úsilí o prosazení společného vývoje světa a budování komunity se společnou budoucností lidstva.

Čínský pavilon, který se rozkládá na ploše 4636 metrů čtverečních, je jedním z největších pavilonů na výstavě Expo 2020 v Dubaji a je ústředním bodem nejnovějších úspěchů země v oblastech, jako jsou průzkum vesmíru, informační technologie a umělá inteligence, a nabízí futuristická vize pro lepší život lidských bytostí.

S tématem „Propojení myslí, vytváření budoucnosti“ potrvá Expo 2020 Dubaj od 1. října 2021 do 31. března 2022. Je to vůbec poprvé, kdy se světová výstava pořádá na Blízkém východě, v severní Africe a Jížní Asie.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *