Vývojáři propagují inovace na výstavě AI a řečových technologií

Společnosti a vývojáři specializující se na umělou inteligenci (AI) a řečové technologie se v pondělí sešli v Che-fej (Hefei), hlavním městě východočínské provincie An-chuej (Anhui), na 4. ročníku výstavy World Voice Expo and Global 1024 Developer Festival.

S tématem „Symbióza s umělou inteligencí, nová cesta“ představuje výstava více než 1000 špičkových produktů umělé inteligence v oborech, jako jsou výroba, vzdělávání, lékařská péče a správa chytrých měst. Akce je i v první řadě pořádaná společností iFLYTEK, gigantem v AI a řečových technologiích se sídlem v An-chuej (Anhui).

Více než 2,65 milionu vývojářů z domova i ze zahraničí se připojilo k otevřené inovační platformě AI podporované od svého založení v roce 2010 společností iFLYTEK, která chrlí více než 1,26 milionu aplikací.

Platforma byla schválena čínským ministerstvem vědy a technologií jako jedna z prvních národních otevřených platforem pro inovace AI nové generace v roce 2017.

„Počet vývojářů na platformě se za poslední rok zvýšil v průměru o 90 000 měsíčně. Lidé ze všech možných prostředí se k platformě připojují, aby vyvíjeli stále více produktů. Můžeme cítit silnější dynamiku v aplikaci technologie AI,“ řekl Liu Qingfeng, předseda iFLYTEK.

Při zahajovacím ceremoniálu veletrhu Gao Wen, akademik z Čínské akademie inženýrství, řekl, že Čína má velký počet mladých talentů, ale počet, který je na nejvyšší úrovni, je jen asi 20 procent počtu Spojených států. Proto Čína potřebuje přidat při kultivaci více předních talentů AI, řekl Gao.

Global 1024 Developer Festival byl zahájen v roce 2017 a byl spojen s World Voice Expo v roce 2018, aby vytvořil jednotnou událost. Čtyřdenní výstava zahrnuje konference o uvedení produktů, průmyslové summity, soutěže pro vývojáře AI a další akce.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *