V Evropě byl uveden na trh špičkový elektromobil SAV MARVEL R, který přitáhl pozornost západních médií

Evropská dceřiná společnost předního čínského výrobce automobilů SAIC Motor oficiálně oznámila během online tiskové konference, která se konala minulý čtvrtek, že její čistě elektrický vlajkový vůz MARVEL R bude na evropském trhu oceněn od 39 990 do 47 990 eur.

Špičkový elektromobil, který byl uveden na trh tentokrát, přilákal širokou pozornost stovek zámořských médií včetně AFP, Le Figaro a Automotive News Europe, která novému modelu udělila velkou chválu.

Produkty a služby SAIC dosud vstoupily do více než 70 zemí a regionů po celém světě, přičemž v Londýně, Silicon Valley a Tel Avivu byla vybudována tři centra pro výzkum, vývoj a inovace a také čtyři výrobní základny v Thajsku, Indonésii, Indii a Pákistánu.

Od ledna do srpna přesáhl prodej SAIC na zámořském trhu 370 000 kusů, což představuje meziroční nárůst o 106,4 procenta a řadí ho na první místo mezi čínskými automobilovými společnostmi v zámořských prodejích. Mezi nimi dosáhly zámořské prodeje značky SAIC MG 182 000 kusů, což představuje meziroční nárůst o 83,9 procenta.

Podle plánu společnosti se očekává, že zámořské prodeje SAIC dosáhnou letos 550 000 kusů a do roku 2025 1,5 milionu.

Během online tiskové konference společnost SAIC MG ZS EV, která realizovala kumulativní prodej více než 28 000 kusů v Evropě, také představila svůj nový modernizovaný model.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *