Podzimní veletrh umění v Tchao-si-čchuan začíná v Ťing-te-čen

Jarní a podzimní veletrh umění v Tchao-si-čchuan (Taoxichuan), charakteristická událost na Keramické třídě ve východočínském Ťing-te-čen (Jingdezhen) v provincii Ťiang-si (Jiangxi), oficiálně začíná v pondělí spolu s otevřením 18. čínského mezinárodního keramického veletrhu v Ťing-te-čen.

Podzimní veletrh s mottem „Velká radost pro každého“ nabízí tři hlavní hudební aktivity včetně setkání literátů, hudebních vystoupení a pětidenního hudebního festivalu a také více než deseti druhů aktivit, jako jsou výstavy, workshopy, fóra, přednášky atd.

Původní hudební představení „Toward Jingdezhen“, místní trhák, který měl premiéru ve Velkém divadle v Tchao-si-čchuan letos v květnu, bylo nedávno znovu vydáno s upravenými zápletkami, přidáním více nových prvků, změnou choreografie a vylepšenými kostýmy po obdržení odborných názorů a zpětné vazby publika, což přineslo divákům lepší zážitek.

Setkání literátů Meet Jingdezhen se odehrává v malebné oblasti Tchao-jang-li (Taoyangli), paralelním místě dva kilometry od Tchao-si-čchuan, kde slavný zpěvák a performer Li Yugang pracuje s umělci specializovanými na tradiční čínskou kulturu, jako jsou čínští operní umělci, výrobci čaje a řemeslníci, aby integrovali historii a kulturu porcelánu do vytříbené poezie a hudby.

Podzimní veletrh je také zdůrazněn pětidenním hudebním festivalem zahrnujícím trendy prvky, jako jsou Hanfu, národní styl a animace, které divákům přinesou nečekanou romantiku. Interaktivní road show a drobné dárky také dodávají turistům pocit dobrodružství.

Kromě tří aktivit bude kreativní hudební trh také prezentován jako platforma pro svolání slavných designérů a umělců z domova i ze zahraničí k pořádání interaktivních aktivit, jako jsou road performance a livestreaming, za účelem výměny názorů na umění, řemeslo, hudbu atd.

Během podzimního veletrhu bude veřejnosti zpřístupněno osm špičkových uměleckých výstav, jako např. výstava úspěchů pilotní zóny inovací národní keramické kultury v Ťing-te-čen, výstava umělce rozvíjejícího se skla v Tchao-si-čchuan a Barevný svět Seana Chena.

Kromě offline uměleckého veletrhu byly přizvány americké keramičky Linda Casbonová a Lynn Duryeaová, aby uspořádaly online přednášky a podělily se o myšlenky v oblasti uměleckého výzkumu a tvorby.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *