Odstartovala propagační akce zkoumající kulturu regionu S‘-čchuan–Čchung-čching

Nedávno se konala propagační akce, kterou společně pořádaly oblasti Pa-nan (Ba’nan) města Čchung-čching (Chongqing) a okres Wen-ťiang (Wenjiang) v provincii S‘-čchuan (Sichuan) v jihozápadní Číně, za účelem prozkoumání kultury v regionu S‘-čchuan–Čchung-čching (Sichuan–Chongqing).

Jako tematickou síťovou aktivitu tato akce využívá zobrazení na mobilních terminálech, krátká videa, plakáty s kreativními básněmi, H5 atd. k vícerozměrnému představení 23 částí oblasti Pa-nan a 9 částí okresu Wen-ťiang s výraznými chutěmi regionu S‘-čchuan–Čchung-čching a jeho historicko-kulturním prostředím a přírodní a etnickou ekologií.

Prostřednictvím integrovaného mediálního zobrazení a pohlcujících zážitků se koncentruje kulturní kouzlo starověkého města Feng-šeng (Fengsheng), Barevného lesa a jeskyně Chua-si (Huaxi) v oblasti Pa-nan a Zelené cesty v Pej-lin (Beilin), mokřadu Kchang-ťia-chao (Kangjiahao) a akademie Min-ťiang (Minjiang) v okrese Wen-ťiang (Wenjiang).

Navíc byly během akce představeny zdroje kulturní turistiky, jako jsou starobylá kulturní města, historická nádvoří, tradiční nehmotné kulturní dědictví v okresech Pa-nan a Wen-ťiang.

Oblast Pa-nan, která se nachází na jihozápadě města Čchung-čching, má historii dlouhou více než 3000 let. Oblast Wen-ťiang, důležitá část centrálního města Čcheng-tu (Chengdu), je bohatá na historii a kulturní zdroje.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *