Německý výrobce zmrzliny zřizuje regionální centrálu v Hongkongu

Německý výrobce zmrzliny Martosca ve středu oznámil, že otevřel své regionální ústředí v Hongkongu, přičemž využívá strategickou polohu Hongkongu k tomu, aby do regionu přivedl své značky prémiové organické zmrzliny a ovocných sorbetů.

„Již jsme zajistili tři hongkongské maloobchodníky, aby uvedli naše mléčné a ovocné sorbetové produkty online i offline. Naším cílem je také v příštím roce uvést na trh dvě nové produktové řady, abychom dále rozvíjeli naše produktové portfolio ve městě. Hongkong bude naším dokonalým startovacím místem, kde představíme naše značky v regionu,“ říká Oliver Matthees, ředitel prodeje společnosti pro Asii a Tichomoří.

„Hongkong není jen obchodním centrem asijsko-pacifických trhů, ale také mezinárodním centrem s příznivými podmínkami pro založení společnosti. Obchodovat zde je snadné, efektivní a transparentní. Naše regionální centrála v Hongkongu je plně zodpovědná za naši expanzi v Asii a Tichomoří a bude řídit prodej, logistiku, každodenní operace a koordinaci s naší německou centrálou a naší thajskou pobočkou,“ dodal.

Martosca vyrábí bio zmrzlinu v mlékárenství a také ovocné sorbety vegansky, které jsou certifikovány jako Demeter, což je jeden z nejpřísnějších standardů pro ekologické zemědělství na celém světě. Její produkty jsou oblíbené nejen v Německu a na dalších evropských trzích, ale získávají také velmi dobrou odezvu od maloobchodníků v Hongkongu, řekl Matthees.

Náměstek generálního ředitele pro podporu investic Charles Ng řekl: „Jsme rádi, že si Martosca vybrala Hongkong jako svou regionální základnu, aby představila své značky v regionu. Město má status volného přístavu, snadné celní postupy a dobře zavedenou logistiku a dopravní síť z něj činí ideální místo pro provozování a řízení podnikání společnosti Martosca v regionu.“


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *