Kniha vydaná na podporu kulturní spotřeby a ocenění úspěchů ve městě Kchun-ming v provincii Jün-nan

Město Kchun-ming (Kunming), hlavní město provincie Jün-nan (Yunnan) v jihozápadní Číně, vydalo novou knihu jako nejnovější krok k vyzdvižení úspěchů městského kulturního rozvoje v posledních letech a k poskytnutí praktických doporučení kulturní spotřeby pro veřejnost.

Kniha, kterou sestavil odbor propagace Městského výboru strany v Kchun-ming, obsahuje sedm kategorií a 21 druhů vyžití včetně divadel, koncertních síní, muzeí, galerií, kaváren atd.

Kchun-ming, známé jako „Jarní město“, bylo také označeno za jedno z prvních z 24 čínských národních slavných historických a kulturních měst, která byla vybrána a propagována Státní radou a čínským kabinetem.

V dnešní době město zaznamenává postupný nárůst různých nových forem kulturní spotřeby.

Město v současné době zrychluje zkvalitnění noční nabídky a poskytuje čínským občanům a zahraničním turistům více nových možností v noci a o víkendu.

Dozvěděli jsme se, že v posledních letech divadlo v Kchun-ming poskytlo více než 2000 vysoce kvalitních divadelních představení pro veřejnost a představilo populární hry od mnoha souborů uznávaných doma i v zahraničí. Kromě toho asi 28 malých a prozatimních divadel ve městě uspořádalo více než 1000 představení a pobavilo až 250 000 diváků.

Kchun-ming bude pokračovat ve svém úsilí o další posílení městské kulturní konotace, obohacení vysoce kvalitní kulturní nabídky a poskytování vysoce výkonných kulturních služeb během období 14. pětiletého plánu (2021–2025).


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *