Fórum Smart China Kaizhou Expo 2021 se konalo v Čchung-čching

Fórum Smart China Kaizhou Expo 2021 se v pondělí konalo v Čchung-čchingu (Chongqing) v okrese Kchaj-čou (Kaizhou) na téma „Inteligentní technologie: Posílení ekonomiky, obohacování života“.

Fórum, společně organizované organizačním výborem veletrhu Smart China Expo, Městskou správou aplikací a rozvoje velkých dat v Čchung-čchingu a lidovou vládou okresu Kchaj-čou, přilákalo špičkové odborníky a učence z celé země, aby diskutovali o inteligenci velkých dat.

Oblast inteligence velkých dat prokázala v posledních letech v okrese Kchaj-čou silnou dynamiku růstu a přispívá k přeměně Kchaj-čou v národní pilotní zónu pro inovace a rozvoj digitální ekonomiky a vědecké a technologické inovační centrum s vlivem v celé Číně, řekl ve svém projevu Pu Binbin, tajemník okresního výboru strany v Kchaj-čou.

Xu Yuchang, předseda a prezident China Economic Information Service (CEIS), přednesl online projev, v němž uvedl, že CEIS posílí svou spolupráci s okresem Kchaj-čou v oblasti velkých dat ve čtyřech hlavních sektorech včetně ekonomických informačních podniků, podpory dat, výzkumu think-tanků a shrnutí zkušeností v budoucnu.

Yang Fan, zástupce ředitele Chongqing Municipal Big Data Application and Development Administration, uvedl, že doufá, že se okres Kchaj-čou zaměří na růst digitální ekonomiky, podporu konvergence, konektivity a aplikace dat, rozšíření aplikačních scénářů, konsolidaci digitální infrastruktury a posílení externí spolupráce ve snaze dále podporovat inovace a rozvoj inteligence velkých dat.

The cooperation framework agreement between Chongqing University of Posts and Telecommunications and the People’s Government of Kaizhou District, the cooperation framework agreement on universal access to government matter services in Wanzhou, Kaizhou and Yunyang, and cooperation agreements between enterprises and Kaizhou District government were signed at the forum.

Na fóru byly podepsány Rámcová dohoda o spolupráci mezi Univerzitou pošt a telekomunikací v Čchung-čching a lidovou vládou okresu Kchaj-čou, Rámcová dohoda o spolupráci o univerzálním přístupu ke službám státní správy ve Wan-čou (Wanzhou), Kchaj-čou a Jün-jang (Yunyang) a dohody o spolupráci mezi podniky a vládou okresu Kchaj-čou.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *