Čínská značka kávy září na summitu 2021 Fortune Global 500

Káva Miyuan, čínská značka kávy, dodala čínskou příchuť téměř 700 účastníkům z domova i ze zahraničí jako exkluzivní produkt pro přestávku na summitu Fortune Global 500 2021, který se konal 19. října v Chang-čou (Hangzhou) v provincii Če-ťiang (Zhejiang) ve východní Číně.

Káva Miyuan je typickým produktem společnosti Chengdu Xingcheng Investment Group Co., Ltd. (CXIG), státní kapitálové investiční a provozní společnosti se sídlem v Čcheng-tu (Chengdu), hlavním městě provincie S‘-čchuan (Sichuan) v jižní Číně. Společnost je speciálním dodavatelem summitu Fortune Global 500 2021.

Káva Miyuan se vyrábí hlavně z omývaných jemných kávových zrn z Kolumbie a na slunci sušených jemných kávových zrn z Brazílie.

Butiková značka Miyuan integruje různé formáty, jako jsou samotná káva, knižní bary, jednoduchá jídla, rauty a kulturní a kreativní průmysl. Svůj první obchod otevřela v Mount Qingcheng v Čcheng-tu v roce 2014. Dosud má 33 obchodů, z toho 32 v Čcheng-tu a jeden v Pekingu.

V současné době je káva Miyuan třetí největší značkou kavárenského řetězce v Čcheng-tu a je to také jediná značka kávy v Čcheng-tu s celoodvětvovým systémem pečení, školení, maloobchodu a multimodálních prodejen.

Káva Miyuan vyhovuje chuti čínských spotřebitelů se zřejmou a výraznou čínskou chutí bohatou na vrstvy, řekl Wang Wenyin, předseda čínské průmyslové skupiny Amer International Group.

Po ochutnání kávy generální ředitel Adidas China Jason Thomas a další známí podnikatelé uvedli, že káva Miyuan je velmi zvláštní a stává se pro ně chutí Číny a Čcheng-tu.

Kromě kávy Miyuan nabídla CXIG také své charakteristické latté, čtyři speciální kávy s jedinečnými příchutěmi a také další produkty pro přestávku summitu včetně čínských a západních dezertů s prvky pandy a bambusu, které zvýrazňují symboly Čcheng-tu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *