Čínská ikonická značka sedanů Hongqi zazářila na Financial Street Forum 2021

Hongqi, ikonická značka sedanů spadající pod přední čínskou automobilku FAW Group, se na výročním fóru Financial Street Forum 2021 konaném v Pekingu představila jako oficiální vozidlo této události.

Od roku 2018 Hongqi neustále posiluje svou pozitivní a mladistvou image a zavádí ušlechtilý a rafinovaný koncept v novém čínském stylu, ​​který vyjadřuje snahu produktu o kvalitu a estetiku. V roce 2021, prostřednictvím inovativních aktivit ve spojení se špičkovými IP, jako je Palace Museum, dodala značka Hongqi veřejnosti jedinečné kouzlo svých produktů.

Za zmínku stojí, že Palace Museum a Hongqi nedávno založily společnou inovační laboratoř. Obě strany spojily tradiční techniky s moderními inovacemi a uvedly na trh edici H9 plus Taihe. Tento krok otevřel novou kapitolu v meziodvětvové spolupráci mezi kulturou a automobilem.

Rychle rostoucí čínský trh a automobilový průmysl přinesly příležitosti pro čínské značky automobilů. V souvislosti s modernizací spotřeby a transformací inteligence Hongqi přijalo vlnu nové energie a inteligentní konektivity a vzalo model E-HS9 jako první plnohodnotné chytré čistě elektrické SUV značky C-plus, které si získalo širokou pozornost a chválu na domácích a zahraničních trzích s novými špičkovými energetickými vozidly.

Pokud jde o marketing sportovních inovací, v srpnu tohoto roku značka Hongqi oznámila, že představí produkty Hongqi H9 nebo právo je používat každému sportovci v čínské olympijské delegaci, který vyhrál medaili na olympijských hrách v Tokiu 2021. V září podepsal Hlavní čínský sportovní úřad smlouvu se společností Hongqi na dodání vybavení pro sněžné skútry vyvinuté společností FAW Hongqi do centra zimních sportů. Hongqi se stala  strategickým partnerem čínského národního týmu sněžných skútrů a týmu sněžných skútrů s ocelovým rámem.

Značka Hongqi, což znamená rudá vlajka, byla založena v roce 1958 a byla používána pro přehlídky na národních oslavách a má symbolický význam v čínském automobilovém průmyslu. První automobil Hongqi byl vyroben v roce 1958, což z něj činí nejstarší čínskou značku osobních automobilů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *