Čína se v příštích 5 letech stane největším trhem v globálním lékařském průmyslu, říká prezident CLBiomed

Čínský biomedicínský průmysl přechází z kliničtější fáze do komerčnější fáze a Cheerland je nyní v Číně v kritické fázi a bude přikládat větší důležitost čínskému trhu, řekl společnosti Xinhua při rozhovoru v Šen-čenu (Shenzhen) Michael Garvey, generální ředitel představenstva, prezident Cheerland Biomedicine (CLBiomed).

Garvey vkládá do čínského trhu velké naděje, protože řekl, že se od Číny očekává, že se v příštích pěti letech ujme vedení a stane se největším trhem ve světovém lékařském průmyslu, a Cheerland, špičkový vývojář biotechnologií se sídlem v Šen-čenu v jihočínské provincii Kuang-tung (Guangdong), chce využít výhod čínského trhu a rozšířit své podnikání do USA nebo dokonce do Evropy, aby se vyvinul do jednoho z nejsilnějších podniků CDMO na světě.

Aby pomohl dodavatelskému řetězci čínského zdravotnického průmyslu dosáhnout rychlejšího růstu, pomáhá Cheerland komercializovat dodavatelský řetězec Číny a vyrovnat rozdíl mezi poptávkou a nabídkou.

Data z marketingového domu společnosti Cheerland ukazují optimistický pohled společnosti na potenciální čínský trh v biomedicínském průmyslu. Garvey dodal, že Čína má pro biologický trh vynikající biologickou ekonomickou hodnotu a je to velmi rychle rostoucí trh.

Garvey řekl, že zastává filozofii, která má splnit nesplněné lékařské potřeby všem lidem na celém světě a poskytnout přístup všem lidem k cenově dostupným lékům a podpůrným prostředkům, nebo dokonce nabídnout některé léky zdarma.

Když zmínil Čínu s obrovskou populací 1,4 miliardy lidí, pokusil by se pomoci podpořit čínský trh a vyvinout v Číně další generaci biotechnologických technologií, řekl Garvey společnosti Xinhua.

„Čínská oblast Kuang-tung–Hongkong–Macao je rychle rostoucím trhem, ale myslím si, že jednou z překážek, na které se musíme v oblasti zálivu soustředit, je změna z konkurence mezi společnostmi do prostředí spolupráce,“ řekl Garvey.

S 25 lety zkušeností v mezinárodních biotechnologiích a CDMO zastával Michael Garvey různé výkonné, technické a operativní vedoucí pozice v biofarmaceutických společnostech ve Spojených státech, Asii a Evropě a působil i jako globální vedoucí technických operací v BeiGene. Je zakládajícím výkonným členem a viceprezidentem společnosti Samsung Biologics Manufacturing, kde pomáhal navrhovat, ověřovat, přenášet technologie, provozovat a úspěšně licencovat více než 14 nových léků v největším zařízení pro jejich výrobu (362 000 litrů kapacity) na jednom místě.

Společnost CLBiomed, založená v roce 2016, si klade za cíl vybudovat světový biotechnologický podnik, který nabízí širokou škálu produktů a služeb včetně diagnostiky, farmaceutiky a zdravotnických služeb.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *