Paralelní fórum o vlivu značky Námořní Hedvábná stezka se konalo v Sia-men

Paralelní fórum o vlivu značky Námořní Hedvábná stezka Fóra námořní mezinárodní spolupráce na Hedvábné stezce 2021 se konalo ve čtvrtek ve městě Sia-men (Xiamen) v provincii Fu-ťien (Fujian) na jihovýchodě Číny s cílem posílit mezinárodní hospodářskou a obchodní spolupráci a vybudovat globální značku logistiky lodní dopravy.

Prostřednictvím klíčových projevů a salonních dialogů předvedlo fórum stav, vlastnosti a hlavní body budování značky Námořní Hedvábná stezka a diskutovalo o nových trendech v přístavní a lodní logistice s cílem vybudovat ze značky platformu s globálním vlivem.

Námořní Hedvábná stezka je první čínská mezinárodní značka a platforma integrovaných logistických služeb zaměřená na přepravu, řekl Chen Zhiping, místopředseda a generální ředitel skupiny Fujian Provincial Port Group. Služba Námořní Hedvábná stezka na základě své přepravní sítě rozšířila řetězec logistiky služeb kombinované námořní a pozemní dopravy a prohloubila mezinárodní spolupráci v oblasti přístavů.

Kromě toho zřídila Námořní Hedvábná stezka nový systém logistických služeb se standardními službami, pohodlným ovládáním a inteligentní správou. Pomohla vybudovat ekosystém logistických služeb pro mezinárodní správu přístavů a ​​lodní dopravu, podpořit stabilní a plynulý provoz globálních dodavatelských řetězců, průmyslových řetězců a hodnotových řetězců a vytvořila nový model všestranného propojení moře s pevninou a interní i externí vazby, dodal Chen.

Na fóru byla oficiálně vydána Zpráva o výzkumu vlivu značky Námořní Hedvábná stezka, kterou sestavila Čínská ekonomická informační služba. Zpráva hodnotila vliv značky z hlediska mediální komunikace, průmyslového a ekonomického rozvoje a akademického výzkumu. Zpráva uvádí, že Námořní Hedvábná stezka získává v posledních třech letech stále silnější vliv na značku a globální povědomí díky širokému uznání přístavů a ​​přepravních podniků v zámořských zemích a regionech a stala se novým motorem, který řídí ekonomický rozvoj provincie Fu-ťien.

Dozvěděli jsme se, že Fórum mezinárodní spolupráce Námořní Hedvábné stezky 2021 má sloužit výstavbě Námořní Hedvábné stezky 21. století a posílit stabilitu a konkurenceschopnost dodavatelského řetězce. Fórum pořádala lidová vláda provincie Fu-ťien a Čínský navigační institut a pořádala ji lidová vláda města Sia-men, Provinční rozvojový a reformní výbor Fu-ťien a další.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *