Americký časopis Global Finance vyhlašuje vítěze cen Stars of China Awards 2021

Global Finance, slavný mezinárodní finanční časopis, nedávno oznámil vítěze 14. ročníku ocenění Stars of China Awards, což je ocenění pro nejlepší čínské banky, fintech společnosti, firmy zabývající se správou aktiv a podniky sloužící Číně a světu.

Ceny Stars of China jsou prvotřídním hodnocením finančních institucí a dalších organizací v Číně uznávaným mezinárodními médii a institucemi a oceňují společnosti, které vynikají ve službě Číně v souladu s jejími národními cíli.

Čínu zasáhla jako první pandemie covid-19, ale země to zvládla dobře, těší se dobrým vyhlídkám na silné oživení a očekává se, že globální podniky budou těžit ze silných partnerů v Číně, řekl Joseph Giarraputo, vydavatel a ředitel redakce Global Finance.

Výroční ceny Stars Of China Awards vyzdvihují čínské finanční instituce, které prokázaly vynikající výsledky při podpoře mezinárodního obchodu, dodal.

Tištěná a digitální vydání úplného seznamu budou zveřejněna v listopadu a uvedena online na GFMag.com. Bude také vydána speciální zpráva Stars of China včetně exkluzivního žebříčku Global Finance uvádějícího nejbezpečnější banky v Číně. Bude také zahrnovat podrobný pohled na úspěšné příběhy vítězů a jejich různé přístupy k dokonalosti v Číně.

Global Finance, založená v roce 1987, má náklad 50 000 čtenářů ve 191 zemích. Mezi obecenstvo Global Finance patří vedoucí korporátní a finanční úředníci odpovědní za investování a strategická rozhodnutí v nadnárodních společnostech a finančních institucích. Global Finance pravidelně vybírá nejvýkonnější subjekty mezi bankami a dalšími poskytovateli finančních služeb, díky čemuž se ocenění stávají důvěryhodným standardem excelence pro globální finanční komunitu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *