Výroční konference o informacích ve farmaceutickém průmyslu zahájena v Ťi-nan

38. výroční konference o informacích ve farmaceutickém průmyslu v Číně byla zahájena v Ťi-nanu (Jinan), hlavním městě východočínské provincie Šan-tung (Shandong), 31. července a potrvá do 3. srpna. Jejím tématem je diskuse o cestě vpřed směrem k vysoce kvalitnímu farmaceutickému ekosystému.

Letošní konference přináší do centra pozornosti taková témata, jako jsou farmaceutické inovace a výzkum a vývoj, vývoj pediatrických léčiv, centralizované nakupování zdravotnického spotřebního materiálu, vědecký dohled nad léčivy, naděje na zlepšení kvality a účinnosti díky dokování kapitálu v průmyslovém odvětví, jakož i změna hybných sil růstu farmaceutického ekosystému, informoval Economic Information Daily.

Je třeba poznamenat, že každoroční seznam „100 nejlepších čínských společností ve farmaceutickém průmyslu“, což je hlavní vrchol konference, byl v neděli zveřejněn společnostmi China National Pharmaceutical Group Corporation, Yangtze River Pharmaceutical Group a Guangzhou Pharmaceutical Holdings Limited.

Jako jedno z prvních pilotních měst pro výstavbu národního zdravého města se Ťi-nan pyšní pevným základem, dlouhou medicínskou tradicí a také výhodnou dopravní polohou, špičkovými zdroji, dynamickou průmyslovou ekologií, komplexní a velkorysou politikou podpory a slibnými strategickými příležitostmi, řekl na svém nedělním projevu Sun Shutao, starosta města Ťi-nan.

Konstatuje se, že konference je vedena Ministerstvem průmyslu a informačních technologií a místní vládou a pořádá ji Čínské národní informační centrum pro farmaceutický průmysl.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *