Pozvánka 165 zámořským institucím k účasti na CIFTIS 2021

165 zámořských institucí a zahraničních institucí v Číně ze 108 zámořských zemí a regionů potvrdilo svou online či offline účast na Mezinárodním čínském veletrhu obchodu se službami (CIFTIS) 2021, který se bude konat ve dnech 2.–7. září, řekl Sun Yao, zástupce ředitele pekingského městského obchodního úřadu.

Mezi země a regiony patří 81 zemí, které podepsaly s Čínou dohodu o spolupráci na Hedvábné stezce, a 29 z 30 největších světových zemí a regionů v oblasti obchodu se službami.

Podle společnosti Sun je 48 procent registrovaných společností pro výstavy na veletrhu CIFTIS 2021 mezi 500 a špičkovými podniky uváděnými společností Fortune Global.

Tématem je „Umožnění digitální budoucnosti podporou rozvoje služeb“ a CIFTIS 2021 zřídí okolo 130 000 metrů čtverečních výstavní plochy a zorganizuje více než 100 fór, konferencí, propagačních a vyjednávacích akcí.

Kromě toho budou pozvány přední domácí a mezinárodní podniky v oblasti digitálních služeb, jako je 5G, velká data, umělá inteligence, blockchain a cloud computing, aby předvedly nejnovější pokrok, úspěchy a aplikace v oblasti digitálního, webového a inteligentního rozvoje globálních služeb.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *