Obchodní událost v Ťi-nan má za cíl přilákat více japonských investic

Ťi-nan (Jinan), hlavní město východočínské provincie Šan-tung (Shandong), uspořádal 13. srpna akci pro odpovídající si podniky s cílem přilákat více japonských investic.

Na akci, kterou pořádalo město Ťi-nan, bylo pozváno asi 100 čínských a japonských podniků, které sdílejí obchodní příležitosti a odpovídají poptávce po spolupráci.

Bylo představeno podnikatelské prostředí a možnosti spolupráce v Ťi-nan a také městech v ekonomickém okruhu hlavního města provincie (C‘-po (Zibo), Tung-jing (Dongying), Tchaj-an (Tai’an), Te-čou (Dezhou), Pin-čou (Binzhou) a Liao-čcheng (Liaocheng)), s důrazem na konkurenceschopný průmysl, inovace a technologie.

Společnosti Nippon Express a Laox Select vstoupily na trh Ťi-nan v první polovině letošního roku, přičemž kancelář první z nich se usadila v high-tech zóně Ťi-nan, zatímco druhá otevřela svůj první obchod v CCPark Art Theme Mall, místním nákupním středisku.

Kromě podniků, které již činnost v Ťi-nanu zahájily, vyjádřili ochotu spolupracovat s podniky v Ťi-nanu a dalších provinčních hlavních městech hospodářského okruhu Šan-tung také úředníci společnosti N-Gaea Co. Ltd.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *