Na Smart Expo 2021 byly uzavřeny obchody zahrnující 92 velkých projektů

V pondělí byly na veletrhu Smart China Expo 2021 konaném v jihočínském městě Čchung-čching (Chongqing) podepsány dohody zahrnující 92 velkých projektů s celkovou částkou kontraktu více než 250 miliard jüanů (asi 837 miliard Kč).

Z 92 projektů se 32 projektů s celkovou investicí 101,6 miliardy jüanů (asi 340 miliard Kč) týkalo inteligentní výroby a 20 projektů digitální ekonomiky s celkovou investicí 42,8 miliardy jüanů (asi 143 miliard Kč).

Podepsání dohod je nejnovějším úspěchem dosaženým na výstavě Smart China Expo, která má sloužit jako důležitá platforma pro posílení otevírání a spolupráce mezinárodního inteligentního průmyslu.

Plodného výsledku město Čchung-čching dosáhlo letošním zahájením řady kampaní zaměřených na investování, na posílení strategicky se rozvíjejících odvětví, jako jsou informační technologie příští generace, konsolidace elektroniky a dalších pilířových odvětví a podpora moderních odvětví služeb včetně digitální ekonomiky, uvedl úředník Městského úřadu pro podporu investic.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *