Fórum energetické spolupráce Číny a arabských států se zaměří na nízkouhlíkovou energetickou spolupráci

Fórum energetické spolupráce Číny a arabských států, které je součástí pátého veletrhu čínsko-arabských států, se bude konat od 19. do 20. srpna v Jin-čchuanu (Yinchuan), hlavním městě severozápadní čínské autonomní oblasti Ning-sia Chuej (Ningxia Hui), se zaměřením na nízkouhlíkovou spolupráci mezi Čínou a arabskými státy.

Fórum se zaměří na technologii aplikace čisté energie, nízkouhlíkové hospodářství, energetickou transformaci a rozšíří spolupráci mezi Čínou a arabskými státy v nových oblastech, jako je sluneční energie, větrná energie, jaderná energie a vodíková energie, na základě konsolidace tradiční spolupráce v oblasti ropy a zemního plynu.

Bude vyvinuto úsilí o prohloubení spolupráce mezi Čínou a arabskými státy v celém průmyslovém řetězci průzkumu, vývoje, rafinace, skladování a přepravy ropy a zemního plynu, posílení výstavby energetického internetu a společné podpoře komerčního využití vodíkové energie a skladování energie, řekl Wang Hanwu, zástupce ředitele Komise pro rozvoj a reformy oblasti Ning-sia.

Během letošního veletrhu budou zřízeny speciální online a offline výstavní plochy pro čistou energii, které budou vystavovat nové technologie a produkty nové energie, skladování energie, jaderné energie a dalších čistých energií. Offline výstavy se zúčastní celkem 28 tuzemských i zahraničních vystavovatelů a 29 podniků předvede své nabídky online.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *